ЗАЦВЯРЖДАЮ
Дырэктар дзяржаўнай установы
адукацыі “Малагарадзячыцкая
сярэдняя школа Любанскага раёна”
________________ Г.М. Бубіч
“___”_______________2023 г.
Графік работы
аб’яднанняў па інтарэсах
на зімнія канікулы 2023/2024 навучальнага года
№
п/п
|
Назва гуртка
|
Дзень тыдня
|
Час
|
Месца правядзення
|
Кіраўнік гуртка
|
|
“Залатыя ручкі”
“Валейбол”
|
Аўторак
(26.12.2023)
Пятніца
(29.12.2023)
Субота
(30.12.2023)
Серада
(03.01.2024)
Пятніца
(05.01.2024)
Субота
(06.01.2024)
Субота
(30.12.2023;
06.01.2024)
|
10.00-10.45
10.00-10.45
10.00-11.45
10.00-10.45
10.00-10.45
10.00-11.45
18.00-18.45
19.00-19.45
|
Кабінет №10
Кабінет №10
Кабінет №10
Кабінет
№10
Кабінет
№10
Кабінет
№10
Спартыўная
зала
|
Налівайка А.М.
Шэўчык М.М.
|
Расклад
інфармацыйных і класных гадзін
на I паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
Прозвішча
і ініцыялы настаўніка
|
Клас
|
Кабінет
|
Інфармацыйная гадзіна
|
Класная гадзіна
|
Дзень правядзення
|
Час правядзення
|
Дзень правядзення
|
Час правядзення
|
Касабуцкая Л.І.
|
1
|
№11
|
панядзелак
|
13.00-13.35
|
пятніца
|
13.00-13.35
|
Шкрэблік А.І.
|
2
|
№ 8
|
панядзелак
|
13.00-13.45
|
пятніца
|
13.00-13.45
|
Трубчык В.М.
|
3
|
№ 9
|
аўторак
|
13.00-13.45
|
пятніца
|
13.00-13.45
|
Налівайка А.М.
|
4
|
№ 10
|
панядзелак
|
14.00-14.45
|
аўторак
|
14.00-14.45
|
Трубчык В.М.
|
5
|
№ 12
|
панядзелак
|
14.00-14.45
|
чацвер
|
15.00-15.45
|
Хоміч Ю.Р.
|
6
|
№ 3
|
серада
|
14.00-14.45
|
пятніца
|
14.00-14.45
|
Хоміч Ю.Р.
|
8
|
№ 5
|
чацвер
|
15.00-15.45
|
аўторак
|
16.00-16.45
|
Семяновіч Л.П.
|
9
|
№ 7
|
чацвер
|
15.00-15.45
|
аўторак
|
16.00-16.45
|
Чыжык М.М.
|
10
|
№ 6
|
чацвер
|
15.00-15.45
|
аўторак
|
16.00-16.45
|
Хадзько М.А.
|
11
|
№ 15
|
чацвер
|
15.00-15.45
|
панядзелак
|
15.00-15.45
|
Графік
факультатыўных заняткаў
на I паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
№
п/п
|
Назва факультатыва
|
Клас
|
Дзень правядзення
|
Час правядзення
|
Настаўнік
|
2
|
Шахматы ў школе
|
2
|
аўторак
|
13.05-13.50
|
Шкрэблік А.І.
|
|
Вытокі роднай мовы
|
панядзелак
|
14.05-14.50
|
3
|
Вытокі роднай мовы
|
3
|
аўторак
|
14.05-14.50
|
Трубчык В.М.
|
7
|
Вытокі роднай мовы
|
4
|
серада
|
14.05-14.50
|
Налівайка А.М.
|
10
|
Асновы маральна-духоўнай культуры і патрыятызму
|
5
|
чацвер
|
14.05-14.50
|
Хоміч Ю.Р.
|
|
Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння
|
6
|
пятніца
|
15.05-15.50
|
Хоміч Ю.Р.
|
|
Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов
|
6
|
панядзелак
|
15.05-15.50
|
Семяновіч Л.П.
|
11
|
Школа юных абаронцаў Айчыны
|
8
|
пятніца
|
15.05-15.50
|
Семяновіч Л.П.
|
12
|
Складаны сказ без складанасці
|
9
|
паеядзелак
|
15.05-15.50
|
Хоміч Ю.Р.
|
13
|
Професія маёй мары
|
9
|
пятніца
|
16.05-16.50
|
Чыжык М.М.
|
14
|
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой Сусветнай вайны)
|
пятніца
|
15.05-15.50
|
Купрацэвіч В.Г.
|
15
|
Асновы сямейнага жыцця
|
10
|
чацвер
|
14.05-14.50
|
Шкрэблік А.І.
|